cina romantica

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

cina romantica

Mesajde lutza666 » Lun Noi 03, 2003 2:25 pm

mai,as vrea sa-mi dati niste idei despre cum as putea face o cina romantica..si reusita pe deasupra?orice idee este bine venita,ar fi de preferat pana miercuri cel tarziu joi,pt ca joi seara as vrea sa o pun in aplicare!mersi
bye
lutza666
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 03, 2003 2:17 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eyewitness » Lun Noi 03, 2003 2:31 pm

pai da si tu neshte detalii. ..o faci singura, cu prietenu/amantu/logodnicu/sotu ? cu socrii, cu bunica, cu alta fata ?

ce buget ai?

ce mobila ai si ce decoratiuni interioare? ce culoare predomina?

chestii dintr-astea
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

cina romantica

Mesajde lutza666 » Lun Noi 03, 2003 2:44 pm

so deci,in primul rand sunt de sex masculin,stiu ca nick-ul creeaza confuzii,dar daca nu am a cu caciulitza ce vrei sa fac?de buget..hmmm.ceva normal,rezonabil nu vreau acum sa-i arat cum e sa mananci la hilton,ma gandeam sa o aduc la mine,eu stau singur,dar ce sa fac acolo,ce naiba sa gatesc,cartofi prajiti????:)asa,si cum sa arate spatiul,in afara de vesnicile lumanari,altvceva...
lutza666
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 03, 2003 2:17 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eyewitness » Lun Noi 03, 2003 2:57 pm

aha romanticule acu intelesei. cand vrei sa i-o tragi inainte de cina romantica sau dupe? ie foarte important sa stii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Lun Noi 03, 2003 3:33 pm

eo zic ca nejte somnifere cu o garnitura de cartof gratinatz ar fi numa buna la scopu lu matale.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Noi 03, 2003 3:57 pm

lutza tata , tocma ca ce deosebeste o cina romantica de o cina obisnuita ie lumanarile, balele ce ti se scurg pe la colturile gurii si umflatura din pantaloni... ca sa elimini ultimele doo situatii neplacute uneori si sa nu-ti fie canalizata discutia numa in directia futaiului ce are sa urmeze si ochii in decolteu, ie indicat s-o faci inainte de cina...daca te poti stapani si poti jongla cu cuvintele si ideile trecand cu usurinta de la apeductele romane la suprarealismu lui brauner iar umflatura din pantaloni provoaca doar o durere tolerabila atunci cel mai indicat ie s-o faci dupe cina...

cina in sine nu trebe sa fie nici bogata dar nici saraca ci mai degraba sugestiva. un aperitiv de exemplu cu un morcov incadrat de doo masline tip mastodont dietetice ar fi o idee pentru un inceput promitator. un castravete intre doo movilite de orez cu cate o ciupercuta in varf deasemeni poate fi foarte sugestiv mesaju fiind destul de clar. da frau imaginatiei si ai sa vezi ce efect vor avea sugestiile tale...

succes!
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde agent orange » Lun Noi 03, 2003 4:41 pm

daca nici asa nu merge,cred ca e bine sa investesti o suma in cantarina,pe care o introduci in cina asta.apoi sa te tina boashele,ca sigur o sa doreasca dragostea ta.

daca nici asa nu merge,inseamna ca e insensibila si trebuei actionat ca in mezozoic.ii aplici in partea dreapta a occipitalului una bucata lovitura cu sticla de sampanie si apoi dai frau liber dezmatului si desfranarii.
agent orange
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Lun Noi 03, 2003 4:20 pm
Localitate: fashia Gaza

Pt lutza666

Mesajde Gigi0517 » Sâm Aug 27, 2005 2:49 pm

lutza666 scrie:mai,as vrea sa-mi dati niste idei despre cum as putea face o cina romantica..si reusita pe deasupra?orice idee este bine venita,ar fi de preferat pana miercuri cel tarziu joi,pt ca joi seara as vrea sa o pun in aplicare!mersi
bye


Buna lutza666. Numele meu este Gigi, dupa cum se vede, nu conteaza cine sunt. Sa spunem ca sunt un eter, o nebuloasa venita sa sara in ajutorul tau.
vad ca ai probleme cu cina romantica...:)

De ce este asa dificil chestia asta?
Uie ce iti recomand eu tie. M-am gandit la o chestie despre mine, cand voi avea ocazia..Asa ca iti pasez tie fisa...iti recomand daca stai la bloc sa iei cina pe acopersul blocului.Lumanari, da, betisoare cu miros placut..Sa fie o vreme placuta..da? De preferabil sa fie si stele. Muzica de atmosfera., Adica instrumentala. De asternuturi. Kenny G. Instrumental Comfort, Richard Clayderman, M. Bolton merge pe versuri..Phil Collins, etc..Instrumentala se prefera la cina. CA sa stimulezi femeia..se prefera homar...Vin rosu, si desert ciocolata. Oricum, si spaghetele cu branza si vin rosu demi-sec sunt indicate. Nu trebuie sa fie cina sofisticata. Va aprecia mai mult ca va veti afla la inaltime, si compania ta. Ai grija la conversatie. Vb despre ea, despre tine..Fa-o sa zambeasca, conteaza f.mult
Simtul umorului este printre planuri......
E greu ce ti-am propus?
Aa...si imbraca-te adecvat, usor si discret parfumat in zonele pulsative ale gatului........
sa nu lipseasca trandafirii albi, sau daca sunteti mai apropiati rosii..
SUcces si bafta..Astept rezultatele
cu drag

DOAR_EL
Gigi0517
 

Mesajde MiG29 » Sâm Aug 27, 2005 2:54 pm

poi bre jiji zi-ne si noo neste vinuri rosi demiseci dastea ca io nu ma pricep decat la bere la pet si mi-e frica ca fata n-o sa puna botu la asa ceva.Si`n afara de homar ce mai merje?Ca io ma gandeam sa iau shaworma ....
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Sâm Aug 27, 2005 2:58 pm

Ia-i bre niste mici cu bere la sosea, indeasa-i dupe aia pe gat o punga cu pufarine si ai terminat balciu. Sa zica mersi ca ii iei si atat. Nu-i asa, Gigi?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Aug 27, 2005 3:11 pm

jiji puate imi explici si neinitziatei de mine ce rost are muzik de ashternut pe bloc (plus ce ce-ai mentzionat tu acolo ie muzik de sarit de pe bloc) mai degraba ce-au zis baietzii: mici, shaorme, br. pufarinele nu-mi plac in mod deosebit... :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Sâm Aug 27, 2005 3:21 pm

Gigi, iarta-ma ca imi permit sa-ti atrag atentia, dar nefericitul de lutza666 si-a exprimat dorinta acum aproape doi ani. spun nefericit pentru ca nu va citi in mod sigur supersfaturile pe care noi, "contemporanii" tai, avem marele noroc si marea onoare de a le primi.

oricum, continua sa dezvolti subiectul... sunt o multime de lutze666 care ar fi fericite sa o faci :)
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Sâm Aug 27, 2005 3:24 pm

pai pe bloc muzica ajunje mai usor!! dak ai mobil s-a rezolvat!!
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

:)

Mesajde Gigi0517 » Sâm Aug 27, 2005 3:44 pm

ce propuneri aveti voi nu se transpun la o cina romantica..Imi cer scuze, Necko, dar nu m-am uitat la data..Eram atent la subiect...LAs' vor citi altii..Tu citeste subiectu "Pt domni"...S-au l-ai citit..\
Shaorma la cina.....:)))))))))...O altfel de cina..
Draga shaki..muzica de aruncat de pe bloc?...Nu stai la marginea acestuia...de "zburat" da..daca o simti si traiesti..daca ai o fata mediocra, proasta....ec langa tine.....Nu va aprecia mare lucru..doar ideea ca te afli pe bloc..Atat....se ba bucura de mancare, ci nu de suculenta cinei..Pufarini mai Cubule, ti va pune fata in cap..>>Depinde si ce.,..Stiu ca prietenul Juliei de la Sexxy a luat cina cu ea..a cucerit-o cu eugenii si happy meal la cina..:)..
CIna trebuie sa fie :consecventa",nu ...sau poate e gustare atunci..nu?... Draga Necko, tie ce iti place la cina sa papi?
nu stiu gati, ard multe..dar:))>.Se rezolva.........
Sa ifit iubiti..ma duc..ma doare capusorul de la atat Pc..
Gigi0517
 

Mesajde h0va » Sâm Aug 27, 2005 4:16 pm

domnule gigi cine ie julia shi ce'i aia sexxy?

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Sâm Aug 27, 2005 4:43 pm

shexxy e o trupa de muzica :) in componentza careia intra julia si claudia si ele cred ca sunt shexi,daia le zice asa
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde piskeshu » Sâm Aug 27, 2005 4:48 pm

Eagle Raider scrie: in componentza careia intra julia si claudia si ele cred ca sunt shexi,daia le zice asa


esti extrem de prost!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Sâm Aug 27, 2005 4:55 pm

si chiar extraordinar de ....
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Sâm Aug 27, 2005 5:06 pm

tu cine esht?

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Dum Aug 28, 2005 1:07 am

jiji scrie:Shaorma la cina.....))))))))...O altfel de cina..

poimjiji, io n`am bre vasta cultura gastronomica si oenologica a lu matale, de aia te intreb daca ii dau shaorma si bere la pet nu ie bine? ca daca nu ie bine atuncia ma gandeam sa incerc cu o pizza de la panipat si nejte cola la 0,5.nici asa nu ie bine?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

cron